ATHLETE BIKE
powered by SCOTT

Profesjonalny trening
dla kolarzy.

BIKE

Athlete Bike powered by SCOTT  zostało stworzone po to, abyś już nigdy nie wypadł z formy.

Standardowe treningi nie spełnią wszystkich oczekiwań. W 72D stworzyliśmy programy autorskie, które są odpowiedzią na wymagania naszych klubowiczów. Athlete 72D to trening uzupełniający, który pozwala odbyć w pełni kompleksowe przygotowanie pod poszczególne dyscypliny sportu. Program został zaplanowany tak, aby w pełni przygotować zawodników do nadchodzącego sezonu.

BIKE – to trzy zajęcia w tygodniu, które prowadzone są przez trenerów Piotrka Krupińskiego, Grzegorza Grzywę oraz Andrzeja Jarosza. Dwa treningi Athlete Bike powered by SCOTT odbywają się w strefie treningu 72D, natomiast trzecie zajęcia odbywają się w specjalnej komorze hipoksyjnej Hypoint, w której warunki imitują te, które panują w wysokich górach. Trening w komorze Hypoint spowoduje zwiększenie efektywności treningów.

Program zajęć zapewnia uczestnikom ciągłość w treningach, gwarantuje optymalne przygotowanie do efektywnego uprawiania kolarstwa. „Bike” uwzględnia fizjologiczne, motoryczne i techniczne aspekty przygotowania uczestników.

ATHLETE 72D

Dowiedz się więcej o programie.

Athlete 72D obejmuje trzy dedykowane treningi, które zapewniają kompletne i profesjonalne przygotowanie treningowe do satysfakcjonującego wykonywania poszczególnych dyscyplin sportu. Niezastąpionym elementem przygotywującym jest trening sprawności funkcjonalnej, który swoją podstawę bierze z systemu treningowego CrossFit. Program Athlete 72D został opracowany przez specjalistów z Centrum Treningowego 72D w oparciu o najnowszą wiedzę z zakresu przygotowania fizycznego. Plan treningowy koncentruje się na kształtowaniu cech motorycznych, takich jak: siła, szybkość, moc i wytrzymałość. Athlete przygotowuje zawodników w dwóch segmentach: Bike oraz Ski. Zajęcia te są również doskonałym przygotowaniem dla wielu pochodnych sportów.

Celem programu Athlete 72D jest zwiększenie ogólnej sprawności i siły organizmu. Poprawia on cechy motoryczne i wytrzymałość, które są warunkami koniecznymi do uzyskiwania zadowalających wyników, a wsparcie programu treningami z zakresu CrossFit, TRX czy wybranymi zajęciami ze strefy treningu funkcjonalnego sprawia, że Athlete 72D działa również ogólnorozwojowo. Ogromną zaletą skorzystania z Athlete72D są, oprócz samego treningu, konsultacje z zakresu dietetyki, suplementacji i przygotowania pod konkretne starty w zawodach, na podstawie opracowanego z trenerem kalendarza. Nadzór specjalistów CT72D w połączeniu z planem treningowym, suplementacją oraz regularnymi badaniami wydolnościowymi zapewnią optymalne przygotowanie do startu w każdych zawodach wymagających odpowiedniego przygotowania wytrzymałościowego.

Email marketing powered by FreshMail