CZYM JEST CROSSFIT?

CrossFit to niezwykle skuteczny trening specjalistyczny, stworzony z myślą o ludziach, których znudziła monotonia typowej siłowni. Szereg ćwiczeń wytrzymałościowo-siłowych, wykonywanych z dużą intensywnością ma za zadanie przywrócić naszemu ciału równowagę i zwiększyć sprawność w dziesięciu „obszarach fizycznych”, jakimi są: wydolność krążeniowo-oddechowa, wytrzymałość, siła, gibkość, moc, szybkość, zwinność, równowaga, koordynacja i dokładność.
Wszystkie ruchy wykonywane podczas treningu naturalnie występują w codziennym życiu, wiek i poziom sprawności nie mają tu znaczenia. CrossFit to także grupowa mobilizacja i budowanie silnych więzów wokół wspólnoty ćwiczących. Zajęcia opierają się na różnorodności i pomysłowości grupy – w czas treningu wchodzi bieganie, podnoszenie ciężarów, wiosłowanie, skakanie przez przeszkody i na skakance, ciągnięcie lin, rzucanie piłką lekarską a także pompki czy brzuszki.

CO DAJE CROSSFIT?

Satysfakcja z pracy w grupie i sprawdzanie swoich możliwości na wielu płaszczyznach to tylko wierzchołek góry lodowej – przede wszystkim CrossFit to forma treningu, która przynosi bardzo szybko widoczne efekty. Nacisk kładziony jest nie tylko na wytrzymałość i siłę ale również na elastyczność ciała i kształtowanie smukłej sylwetki. Regularne zajęcia widocznie wspomagają pracę układu krążenia i układu oddechowego. Sam trening nie wymaga żadnych specjalistycznych maszyn, dlatego dużo łatwiej zacząć – wystarczy jedynie motywacja i chęć zmian! Profesjonalny trener zawsze czuwa nad jakością i bezpieczeństwem prowadzonych zajęć. CrossFit odróżnia od innych dyscyplin przede wszystkim to, że jest to trening funkcjonalny, rozwijający ciało w równomiernym stopniu.To w końcu dobra zabawa i lek na wszelkie frustracje czy stresy.

DLA KOGO?

CrossFit w swej prostocie przeznaczony jest dla każdego – w Stanach Zjednoczonych,gdzie się narodził, uprawiany jest zarówno przez profesjonalnych sportowców i zawodników, jak i przez osoby w podeszłym wieku. Praca w grupie motywuje, uczy i jednoczy ludzi, dzięki czemu trening przestaje być przykrym obowiązkiem, a staje się niezapomnianą przygodą.

ZOBACZ JAK TRENUJEMY

Przyjdź i przekonaj się

WORKOUT OF THE DAY

Sprawdzaj codziennie

WOD

Beginners Skill Pull ups

CrossFit pistols

For time

1 min plank

100 du

2 x church

1 min hollow body

100 du

2x church

1 min chair free

100 du

2x church

1 min l sit

100 du

2 x church

TC 25 min

 

 

 

LINKI

CrossFit na Świecie

FACEBOOK CROSSFIT 72d

Bądź na bieżąco

Jak wam się podoba dzisiejszy WOD ? Zaliczacie kolejne skille ? ...

13 hours ago

View on Facebook

Skills Levels Nowe zasady uczestnictwa w poszczególnych grupach przynoszą dużo emocji. Czas zacząć wszystko porządkować. Mamy trzy grupy: Starter Beginners CrossFit W celu przejścia ze Starter na Beginners, należy zaliczyć to co jest w kolumnie Starter. Aby przejść z Beginners na CrossFit należy zaliczyć kolumnę Beginners. Jeśli natomiast zbierze się odpowiednia grupa osób, która zaliczy kolumnę CrossFit, stworzymy dla was grupę ELITE. Powyższe zasady obowiązują wszystkich. Jak zaliczać ? Poszczególne pozycje zaliczamy u trenerów. W zależności od prowadzącego, możecie to robić w trakcie treningu, a możecie podchodzić do trenerów gdy są wolni po zajęciach. Trener przy każdej rubryce pozostawia swoje inicjały poświadczających zaliczenie. Do kiedy należy zaliczyć ? W celu przyporządkowania do konkretnej grupy zaliczamy wszystko do końca listopada. Można podchodzić kilka razy do pojedynczej rzeczy. Jakiekolwiek pytania zadawajcie w komentarzach, a my na wszystkie odpowiemy. ...

2 days ago

View on Facebook

PRZYDATNE INFORMACJE

Zapamiętaj

GODZINY OTWARCIA

Zaplanuj swój dzień

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota/Niedziela
07:00 – 22:30*
07:00 – 22:30*
07:00 – 22:30*
07:00 – 22:30*
07:00 – 22:30*
09:00 – 16:00*
* jesteśmy otwarci na Twoje propozycje, zbierz grupę ludzi z którymi chcesz trenować, a dostosujemy się do Was.

MAPKA DOJAZDU

Zlokalizuj nas