Szkolenia

Ucz się
od najlepszych

Szkolenia w 72D

Rozwijaj się pod okiem najlepszych specjalistów w pierwszym licencjonowanym boxie crossfitowym w Krakowie.

Dla kogo?

Tematyka Olympic Weightlifting nie jest Ci obca, ale chcesz udoskonalić technikę olimpijskiego podnoszenia ciężarów? To szkolenie jest dla Ciebie.

Cel szkolenia:

Nauka prawidłowej techniki dwuboju olimpijskiego, na który składa się rwanie i podrzut. Profilaktyka i specjalistyczna rozgrzewka przed treningiem.

Opis szkolenia:

Szkolenie obejmuje naukę bojów olimpijskich ze szczególnym naciskiem na prawidłowe wykonanie poszczególnych faz ruchu. Aby dokładnie zaznajomić Cię z tematyką Olympic Weightliftingu przygotowaliśmy dwie części szkolenia: teoretyczną i praktyczną oraz ćwiczenia pomocnicze. Chcemy, abyś z naszego szkolenia wyniósł maksimum umiejętności, dlatego wszystkie zajęcia odbywają się w dwóch grupach treningowych, po max. 8. uczestników na jedną grupę treningową.

Czas trwania szkolenia:

Szkolenie jest dwudniowe. Obejmuje 15 h zegarowych (3 h teorii + 12 h praktyki).

Plan szkolenia:

Dzień I:

 • 10:00 – 11:00  część teoretyczna
 • 11:15 – 12:45  trening I grupy
 • 13:00 – 14:30  trening II grupy
 • 14:45 – 16:15  trening I grupy
 • 16:30 – 18:00  trening II grupy

 

Dzień II:

 • 10:00 – 11:00  część teoretyczna
 • 11:15 – 12:45  trening II grupy
 • 13:00 – 14:30  trening I grupy
 • 14:45 – 16:15  trening II grupy
 • 16:30 – 18:00  trening I grupy
 • 18:15 – 19:15  część teoretyczna przeznaczona na uwagi dotyczące zagadnień dwuboju olimpijskiego, które powstały w trakcie szkolenia.


Kadra:

Monika Grzesiak – Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie na kierunku wychowanie fizyczne. Medalistka Akademickich Mistrzostw Świata, Młodzieżowych Mistrzostw Europy oraz multimedalistka Mistrzostw Polski. Obecnie trener w klubie sportowym LUKS „Nowosądeczanin” Muszyna.

Agata Zaweracz – Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie na kierunku fizjoterapia. Reprezentantka Polski na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, multimedalistka Mistrzostw Polski. Obecnie asystentka trenera kadry narodowej juniorek do lat 17 i 15 w podnoszeniu ciężarów.

Termin szkolenia: 04-05.02.2017                  Cena: 599 PLN

Kontakt: 

Marcin Sawuła

szkolenia@72d.pl

 

 

Dla kogo?

Aktywność fizyczna to nieodłączna część Twojego życia? CrossFit stał się Twoją pasją i chcesz poznać technikę ćwiczeń? Sprawdź nas.

Cel szkolenia:

Podniesienie bezpieczeństwa i efektywności podczas treningu. Przekaz merytorycznej wiedzy dot. ćwiczeń gimnastycznych.

Opis szkolenia:

Szkolenie skupia się na nauce ćwiczeń gimnastycznych takich jak stanie i chodzenie na rękach. Na szkoleniu dowiesz się nie tyle, jak wykonać dane ćwiczenie, ale również jak dojść poprzez ćwiczenia pomocnicze/skalowane do wersji finalnej.

Czas trwania szkolenia:

Szkolenie jest jednodniowe. Obejmuje 5 h zegarowych.

Kadra:

Piotr Krupiński – Absolwent wychowania fizycznego na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Specjalizuje się w treningu siłowym, rehabilitacyjnym i funkcjonalnym. Związany ze sportem od wielu lat. Trener personalny z długoletnim stażem. Certyfikowany trener CrossFitu i licznych szkoleń specjalistycznych. W 2006  zdobył złoty medal na Mistrzostwach Świata Sub-juniorów w Trójboju Siłowym.  Od wielu lat pogłębia wiedzę na temat weightliftingu, gimnastyki, a także CrossFitu. Jego treningi charakteryzuje dyscyplina i perfekcja. Odnosi wiele sukcesów jako trener a swoją charyzmę prezentuje z każdym kolejnym filmikiem motywacyjnym.

Head coach 72D; CrossFit L1 Trainer I CrossFit Gymnastics & Weightlifting Trainer.

Termin szkolenia: 25 luty 2017
           
Cena: 199 PLN dla członków 72D, 249 PLN dla pozostałych uczestników.

W celu zarezerwowania miejsca prosimy o wcześniejszą wpłatę zaliczki w wysokości co najmniej 99 PLN.

Wpłaty prosimy kierować na konto:
22 1950 0001 2006 0608 1366 0002
z dopiskiem „Warsztaty gimnastyczne [Imię i Nazwisko]”
oraz potwierdzenie przelewu mailowo na adres:
szkolenia@72d.pl

Kontakt: 

Marcin Sawuła

szkolenia@72d.pl

 

szkolenia web fitleader szkolenia web fitleader2

Dla kogo?

PROGRAM JEST DEDYKOWANY DLA CIEBIE, JEŚLI:

-Jesteś właścicielem  boxów lub siłowni

-Zarządzasz ludźmi i chcesz stać się inspirującym leaderem

-Chcesz tworzyć mocny, zmotywowany i kompetentny zespół

-Aspirujesz do roli managera

-Zależy Ci na biznesie przynoszącym dobre wyniki

-Myślisz o własnym obiekcie i chcesz rozwinąć umiejętności budowania zespołu

Cel szkolenia:

1. Zwiększenie świadomości istoty i wagi umiejętności miękkich.

2. Wyposażenie uczestników w zasobnik podstawowych umiejętności managerskich (motywowanie, rekrutacja, budowanie zespołu, zarządzanie konfliktem, wpływanie na innych, coaching, etc.).

3. Stworzenie zamkniętej grupy, gdzie uczestnicy będą mieli okazję podzielić się własnymi doświadczeniami z zakresu zarządzania ludźmi: wyzwaniami, rozwiązaniami, tym, co działa, tym, co nie działa. Dyskusje o tym, jak można efektywniej i trwalej rozwiązywać problemy, na co dzień spotykane w box’ie.

Opis szkolenia:

W ciągu dwóch dni odbędziesz ciekawą, choć trudna podróż: od zrozumienia siebie do zrozumienia innych. Od zrozumienia innych do współpracy. Od współpracy do wpływania na innych i kierowania nimi i ich wynikami.

Poznasz sprawdzone i działające techniki zarządzania ludźmi, dzięki którym zbudujesz zespół. Będziesz wiedział, na czym się skupić w swoich działaniach. Pokażę Ci wszystko krok po kroku.

Program jest autorski i skupia się na branży fitness. Skupia się na realnych przykładach, spotykanych na co dzień w boxach i siłowniach. Powstał w oparciu o wieloletnią pracę Radka i doradztwo w różnych branżach (w tym branży fitness) oraz doświadczenie w prowadzeniu szkoleń.

Czas trwania szkolenia:

Szkolenie trwa 2 dni.

Kadra:

Radek Funiok – absolwent MBA (University of Technology, Sydney), certyfikowany trener umiejętności miękkich, m.in. Coaching, Informacje Zwrotne, Komunikacja, Zarządzanie Karierą, Zarządzanie Konfliktem, Podstawowe Umiejętności Managerskie, Zaawansowane Umiejętności Managerskie, Zarządzanie Projektem, Zarządzanie Zmianą, Efektywność Osobista, itd. Certyfikowany Coach z akredytacją ILM (Institute of Leadership & Management). Na co dzień kierownik zespołu do Spraw Szkoleń, Ocen Pracowniczych i Zarządzania Talentami.
Pasjonat ewolucji, mechanizmów i zachowań adaptacyjnych, psychologii zachowań społecznych.

Termin szkolenia:  14-15.01.2017                            Cena: 599 PLN

Kontakt: 

Marcin Sawuła

szkolenia@72d.pl