TRENERZY

Nie ma tutaj
przypadkowych osób.

ZESPÓŁ

To właśnie oni dają nam stuprocentową skuteczność, ale przede wszystkim pozwalają budować miejsce o niebanalnym charakterze.

Michał Grzesiewicz

CrossFit L1 Trainer I CrossFit Gymnastics Trainer

Certyfikowany trener TRX oraz CrossFit Lvl 1. Jest również instruktorem fitness ze specjalizacją „ćwiczenia siłowe” oraz instruktorem snowboardu.

Związany ze sportem od najmłodszych lat. W młodości trenował koszykówkę i baseball, a także zgłębiał wiedzę nt. treningu funkcjonalnego.

Prowadzi reprezentację 72D w CrossFicie, z którą odnosi wiele sukcesów na arenie polskiej i międzynarodowej. Zdobywca wielu nagród i wyrożnień w CrossFicie.

W 2012 roku był trenerem przygotowania fizycznego ówczesnych Mistrzów Polski w hokeju na lodzie, Cracovii Kraków.

Joanna Czerniak

CrossFit Level 1 Trainer

Związana z szeregiem dyscyplin sportowych od najmłodszych lat. Fizjoterapeutka z wykształcenia, obecnie studiuje grafikę.

Przez wiele miesięcy trenowała z sukcesem Capoeirę. Od wielu lat związana głównie z CrossFitem, którego jest również certyfikowaną trenerką lvl 1. W 72D prowadzi zajęcia grupowe oraz treningi personalne.

Zawsze zaangażowane w prowadzone treningi. Jako intruktor kładzie duży nacisk na technikę oraz dokładność wykonywanych ćwiczeń, co pozwala uczestnikom na zrównoważony rozwój, a obniża ryzyko kontuzji.

Piotr Krupiński

Head coach 72D; CrossFit L1 Trainer I CrossFit Gymnastics & WeightliftingTrainer

Absolwent wychowania fizycznego na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Specjalizuje się w treningu siłowym, rehabilitacyjnym i funkcjonalnym. Związany ze sportem od wielu lat. Trener personalny z długoletnim stażem. Certyfikowany trener CrossFitu i licznych szkoleń specjalistycznych.

W 2006  zdobył złoty medal na Mistrzostwach Świata Sub-juniorów w Trójboju Siłowym.  Od wielu lat pogłębia wiedzę na temat weightliftingu, gimnastyki, a także CrossFitu. Jego treningi charakteryzuje dyscyplina i perfekcja. Odnosi wiele sukcesów jako trener a swoją charyzmę prezentuje z każdym kolejnym filmikiem motywacyjnym.

Grzegorz Piekarczyk

CrossFit Level 1 Trainer I CrossFit Mobility Trainer

Certyfikowany trener CrossFit Level 1. Efektem fascynacji treningiem personalnym jest również blogcrossfit.pl, którego jest autorem.

Związany ze sportem od najmłodszych lat. Przez ponad 10 lat trenował sztuki walki, wziął również udział w wielu maratonach. Obecnie prowadzi szereg działań związanych z promocją aktywności sportowej, a także sportowego stylu życia.

W 72D jest trenerem. Pomaga również naszym klubowiczom w osiąganiu zamierzonych celów. Interesuje się motywacją, psychologią, definicją sukcesu i coachingiem.

Piotr Komorowicz

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie ze specjalizacją w gimnastyce korekcyjnej. Doświadczony trener personalny, Fitness Manager, a także instruktor kulturystyki i sportów siłowych. Od wielu lat trener profesjonalnych sportowców w zakresie przygotowania motorycznego.

W pracy ze sportowcami stawia ogromny nacisk na profilaktykę urazów oraz holistyczne przygotowanie organizmu. Koherentna praca trenera z zawodnikiem jest dla niego priorytetem.

Posiada liczne tytuły i certyfikaty w zakresie: Medical Fitness Trainer, Functional Training, Functional stretch oraz TRX Suspension Training. Jest również instruktorem narciarstwa.

Anna Kos

CrossFit Level 1 Trainer

Instruktorka Kulturystyki, Fitnessu oraz Indoor Cyclingu. Trenerka personalna oraz trenerka zajęć grupowych.

Związana ze sportem od młodych lat. Była członkinią sekcji wioślarskiej i aerobiku sportowego.   Nieustannie uczy się i podnosi swoje kwalifikacje. Uczestniczka wielu szkoleń i konwencji, chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Najważniejsze w sporcie jest dla niej zdrowie i wszechstronny rozwój, a co za tym idzie – satysfakcja uczestników treningów.

Instruktor CrossFit LVL1.

Hubert Srokosz

Trener Personalny

Fizjoterapeuta, masażysta, certyfikowany trener personalny.

Specjalista w korekcji wad postawy oraz treningach medycznych. Jako trener wykorzystuje wiedze z zakresu fizjoterapii.

Od kilkunastu lat związany ze sportami takimi jak: sporty siłowe, sztuki walki, narciarstwo, sporty motorowe oraz wodne. Były reprezentant XIII LO w Krakowie w lekkoatletyce.

Nieustannie poszerza swoja wiedze w dziedzinie fizjoterapii i dietetyki. Jego podopieczni cieszą się zmianą sylwetki oraz poprawą sprawności.

Radek Funiok

CrossFit Level 1, CrossFit Kids, CrossFit Weighlifting

Związany ze sportem (a zwłaszcza ze sztukami walk) od małego. Wiele lat trenował i startował w zawodach bokserskich, muay-thai, BJJ, MMA.  W Australii trenował u boku najlepszych australijskich zawodników UFC (Elvis Sinosic, Anthony Perosh). Oprócz trenowania, prowadził zajęcia boksu i muay-thai, zarówno w Polsce, jak i Australii.

Od wielu lat związany również z pracą dziećmi. Kilka lat uczył w szkole jako nauczyciel języków obcych. W Australii prowadził zajęcia muay-thai dla dzieci w wieku gimnazjalnym. Swoją pasję do sportu, odżywiania i zdrowego trybu życia chce zaszczepić wszystkim dzieciom, żeby mogły cieszyć się długim, zdrowym, szczęśliwym życiem.

MBA, Certyfikowany Coach, szkoleniowiec zdolności managerskich oraz umiejętności miękkich.

Paulina Soleńska

Związana ze sportem od wielu lat. Absolwentka Szkoły Mistrzostwa Sportowego.

Jest certyfikowaną trenerką GTX, a także instruktorką wielu zajęć. W 72D prowadzi m.in. Indoor Cycling, TRX, a także zajęcia w segmencie Athlete 72D: Run, na których zrzesza fanów biegania. W jej trenerskim dorobku znajdują się również zajęcia ze Spinningu, Race Walkingu i Aqua Aerobiku.

Paulina jest również trenerem personalnym, a także instruktorką pływania.

Tomasz Nosek

Absolwent Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia w Krakowie ze specjalizacją w dietetyce. Brązowy medalista Akademickich Mistrzostw Polski w kulturystyce.

Przygodę ze sportem rozpoczął w młodym wieku, kiedy trenował tenis stołowy. Już wtedy odnosił sukcesy na arenie międzynarodowej.

Obecnie jest certyfikowany trenerem TRX, FMS, Kettlebell Girya, a także instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalizacją w kulturystyce. Uczestnik wielu szkoleń sportowych związanych z korekcją wady postawy, zdrowego kręgosłupa, zdrowych kolan. Swoją profesjonalną wiedzą nt. odżywiania dzieli się z uczestnikami prowadzonych przez siebie treningów.