TRENERZY

Nie ma tutaj
przypadkowych osób.

ZESPÓŁ

To właśnie oni dają nam stuprocentową skuteczność, ale przede wszystkim pozwalają budować miejsce o niebanalnym charakterze.

Michał Grzesiewicz

Head coach 72D | CrossFit L1 Trainer | CrossFit Gymnastics Trainer

Certyfikowany trener TRX oraz CrossFit Lvl 1. Jest również instruktorem fitness ze specjalizacją „ćwiczenia siłowe” oraz instruktorem snowboardu.

Związany ze sportem od najmłodszych lat. W młodości trenował koszykówkę i baseball, a także zgłębiał wiedzę nt. treningu funkcjonalnego.

Prowadzi reprezentację 72D w CrossFicie, z którą odnosi wiele sukcesów na arenie polskiej i międzynarodowej. Zdobywca wielu nagród i wyrożnień w CrossFicie.

W 2012 roku był trenerem przygotowania fizycznego ówczesnych Mistrzów Polski w hokeju na lodzie, Cracovii Kraków.

Piotr Krupiński

CrossFit L1 Trainer | CrossFit Gymnastics & WeightliftingTrainer

Absolwent wychowania fizycznego na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Specjalizuje się w treningu siłowym, rehabilitacyjnym i funkcjonalnym. Związany ze sportem od wielu lat. Trener personalny z długoletnim stażem. Certyfikowany trener CrossFitu i licznych szkoleń specjalistycznych.

W 2006  zdobył złoty medal na Mistrzostwach Świata Sub-juniorów w Trójboju Siłowym.  Od wielu lat pogłębia wiedzę na temat weightliftingu, gimnastyki, a także CrossFitu. Jego treningi charakteryzuje dyscyplina i perfekcja. Odnosi wiele sukcesów jako trener a swoją charyzmę prezentuje z każdym kolejnym filmikiem motywacyjnym.

Piotr Komorowicz

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie ze specjalizacją w gimnastyce korekcyjnej. Doświadczony trener personalny, Fitness Manager, a także instruktor kulturystyki i sportów siłowych. Od wielu lat trener profesjonalnych sportowców w zakresie przygotowania motorycznego.

W pracy ze sportowcami stawia ogromny nacisk na profilaktykę urazów oraz holistyczne przygotowanie organizmu. Koherentna praca trenera z zawodnikiem jest dla niego priorytetem.

Posiada liczne tytuły i certyfikaty w zakresie: Medical Fitness Trainer, Functional Training, Functional stretch oraz TRX Suspension Training. Jest również instruktorem narciarstwa.

Joanna Czerniak

CrossFit Level 1 Trainer

Związana z szeregiem dyscyplin sportowych od najmłodszych lat. Fizjoterapeutka z wykształcenia, obecnie studiuje grafikę.

Przez wiele miesięcy trenowała z sukcesem Capoeirę. Od wielu lat związana głównie z CrossFitem, którego jest również certyfikowaną trenerką lvl 1. W 72D prowadzi zajęcia grupowe oraz treningi personalne.

Zawsze zaangażowane w prowadzone treningi. Jako intruktor kładzie duży nacisk na technikę oraz dokładność wykonywanych ćwiczeń, co pozwala uczestnikom na zrównoważony rozwój, a obniża ryzyko kontuzji.

Anna Kos

CrossFit Level 1 Trainer

Instruktorka Kulturystyki, Fitnessu oraz Indoor Cyclingu. Trenerka personalna oraz trenerka zajęć grupowych.

Związana ze sportem od młodych lat. Była członkinią sekcji wioślarskiej i aerobiku sportowego.   Nieustannie uczy się i podnosi swoje kwalifikacje. Uczestniczka wielu szkoleń i konwencji, chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Najważniejsze w sporcie jest dla niej zdrowie i wszechstronny rozwój, a co za tym idzie – satysfakcja uczestników treningów.

Instruktor CrossFit LVL1.

Beata Lelek

CrossFit Level 1 Trainer | Trener Przygotowania Motorycznego | Instruktor Olympic Weightlifting

Od najmłodszych lat związana ze sportem. Siatkarka – wychowanka i zawodniczka Wisły Kraków, gdzie przez 7 lat zdobywała sukcesy na arenie ogólnopolskiej.
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Jej pasją, a zarazem specjalnością to przygotowanie motoryczne zawodników sportów drużynowych i indywidualnych.
W swojej pracy kładzie nacisk na technikę i wszechstronny rozwój podopiecznego.
W 72D prowadzi zajęcia grupowe oraz treningi personalne.

Marcin Sawuła

CrossFit Level 1 Trainer | Trener Personalny

Sport to nieodłączna część jego życia, lata młodości spędził trenując pływanie.
Od wielu lat związany z treningiem CrossFit i triathlonem.

Uwielbia pracę z ludźmi, chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem na swoich zajęciach oraz treningach personalnych, na których zwraca szczególną uwagę na technikę wykonywanych ruchów. Współpracuje ze sportowcami wielu dyscyplin w ramach przygotowania motorycznego.
Nieustannie poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach i seminariach dotyczących min. gimnastyki, olimpijskiego podnoszenia ciężarów, trójboju siłowego, kettlebell, TRX i innych.

Damian Milewski

SFG1 | CrossFit L1 Trainer | CrossFit Gymnastics trainer | former MMA fighter

Traktuje ruch jak formę ekspresji, jako wyrażanie emocji poprzez przybieranie różnych form i póz, wychodząc tym samym poza granice standardów. W głównej mierze jego perspektywa, to ta, do góry nogami, bo cytując klasyka „Świat stanął na głowie i tańczy breka” – W. Sokół Dlaczego to wszystko, bo przecież ruch, to coś więcej niż biomechaniczne wzorce ruchowe, przynajmniej dla niego.

Monika Świderek

CrossFit Trainer Level 1| CrossFit Trainer Level 2 (Prep Coach) | CrossFit Gymnastics Trainer | CrossFit Pose Method Trainer | CrossFit Kettlebell Trainer | CrossFit Aerobic Capacity Trainer

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Swoją poważną przygodę ze sportem rozpoczęła trenując lekkoatletykę w klubie AZS Łódź. CrossFit poznała w 2013r. i od tamtej pory są nierozłączni.
W pracy i życiu ceni sobie ciągły rozwój dlatego nieustannie bierze udział w licznych szkoleniach i seminariach.
Od 2017r stażystka CrossFit Gymnastics Staff. Opisana przez jednego z trenerów z CrossFit Staff jako „friendly but bossy” – do tej pory próbuje to rozgryźć. Jako największe wynagrodzenie uznaje progress i zadowolenie swoich podopiecznych.

Rafał Derkacz

Trener personalny

Pasjonat najróżniejszych sportów od najmłodszych lat, zaczynając od treningów siłowych poprzez sztuki walki i kończąc na akrobatyce. Rafał najdłużej związany jest z Capoeira którą z powodzeniem kontynuuje od ponad 12 lat dodatkowo jest certyfikowanym trenerem personalnym i wielu szkoleń specjalistycznych.

W 72D Rafał prowadzi treningi personalne a jego podopieczni chwalą sobie różnorodność treningów, wiedzę, zaangażowanie oraz uśmiech którym wszystkich zaraża.

Hubert Srokosz

Trener Personalny

Fizjoterapeuta, masażysta, certyfikowany trener personalny.

Specjalista w korekcji wad postawy oraz treningach medycznych. Jako trener wykorzystuje wiedze z zakresu fizjoterapii.

Od kilkunastu lat związany ze sportami takimi jak: sporty siłowe, sztuki walki, narciarstwo, sporty motorowe oraz wodne. Były reprezentant XIII LO w Krakowie w lekkoatletyce.

Nieustannie poszerza swoja wiedze w dziedzinie fizjoterapii i dietetyki. Jego podopieczni cieszą się zmianą sylwetki oraz poprawą sprawności.

Radek Funiok

CrossFit Level 1| CrossFit Kids | CrossFit Weighlifting

Związany ze sportem (a zwłaszcza ze sztukami walk) od małego. Wiele lat trenował i startował w zawodach bokserskich, muay-thai, BJJ, MMA.  W Australii trenował u boku najlepszych australijskich zawodników UFC (Elvis Sinosic, Anthony Perosh). Oprócz trenowania, prowadził zajęcia boksu i muay-thai, zarówno w Polsce, jak i Australii.

Od wielu lat związany również z pracą dziećmi. Kilka lat uczył w szkole jako nauczyciel języków obcych. W Australii prowadził zajęcia muay-thai dla dzieci w wieku gimnazjalnym. Swoją pasję do sportu, odżywiania i zdrowego trybu życia chce zaszczepić wszystkim dzieciom, żeby mogły cieszyć się długim, zdrowym, szczęśliwym życiem.

MBA, Certyfikowany Coach, szkoleniowiec zdolności managerskich oraz umiejętności miękkich.

Tomasz Nosek

Trener personalny

Absolwent Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia w Krakowie ze specjalizacją w dietetyce. Brązowy medalista Akademickich Mistrzostw Polski w kulturystyce.

Przygodę ze sportem rozpoczął w młodym wieku, kiedy trenował tenis stołowy. Już wtedy odnosił sukcesy na arenie międzynarodowej.

Obecnie jest certyfikowany trenerem TRX, FMS, Kettlebell Girya, a także instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalizacją w kulturystyce. Uczestnik wielu szkoleń sportowych związanych z korekcją wady postawy, zdrowego kręgosłupa, zdrowych kolan. Swoją profesjonalną wiedzą nt. odżywiania dzieli się z uczestnikami prowadzonych przez siebie treningów.