ATHLETE SKI
BY KASPER LEONOWICZ

Profesjonalny trening
dla narciarzy.

SKI

Athlete zostało stworzone po to, abyś już nigdy nie wypadł z formy.

Standardowe treningi nie spełnią wszystkich oczekiwań. W 72D stworzyliśmy programy autorskie, które są odpowiedzią na wymagania naszych klubowiczów. Athlete 72D to trening uzupełniający, który pozwala odbyć w pełni kompleksowe przygotowanie pod poszczególne dyscypliny sportu. Program został zaplanowany tak, aby w pełni przygotować zawodników do nadchodzącego sezonu.

SKI – to dwa zajęcia w tygodniu, które prowadzi trener Kasper Leonowicz

Zajęcia w sezonie 2018/2019 odbywają się w poniedziałek o 17 i środę o godzinie 18.00

Pod wodzą trenera uczestnicy przygotowują układ mięśniowy oraz nerwowy do jazdy na nartach lub snowboardzie. W tym sezonie o przygotowanie motoryczne naszych klubowiczów dba nie kto inny jak sam Kasper Leonowicz. Trener przygotowania motorycznego jak również narciarstwa alpejskiego. Na co dzień poprawia sprawność sportowców reprezentujących różne dyscypliny, ale wiedza, doświadczenie i zamiłowanie do narciarstwa sprawia, że to właśnie alpejczycy najczęściej proszą go o pomoc. Na zlecenie PZN zajmuje się  monitoringiem rozwoju motorycznego najlepszych polskich narciarzy i snowboardzistów. Pomaga w programowaniu i korygowaniu procesów treningowych wielu narciarzy i snowboardzistów

ATHLETE 72D

Dowiedz się więcej o programie.

Athlete 72D obejmuje trzy dedykowane treningi, które zapewniają kompletne i profesjonalne przygotowanie treningowe do satysfakcjonującego wykonywania poszczególnych dyscyplin sportu. Niezastąpionym elementem przygotywującym jest trening sprawności funkcjonalnej, który swoją podstawę bierze z systemu treningowego CrossFit. Program Athlete 72D został opracowany przez specjalistów z Centrum Treningowego 72D w oparciu o najnowszą wiedzę z zakresu przygotowania fizycznego. Plan treningowy koncentruje się na kształtowaniu cech motorycznych, takich jak: siła, szybkość, moc i wytrzymałość. Athlete przygotowuje zawodników w trzech segmentach: Bike, Ski oraz Run. Zajęcia te są również doskonałym przygotowaniem dla wielu pochodnych sportów.

Celem programu Athlete 72D jest zwiększenie ogólnej sprawności i siły organizmu. Poprawia on cechy motoryczne i wytrzymałość, które są warunkami koniecznymi do uzyskiwania zadowalających wyników, a wsparcie programu treningami z zakresu CrossFit, TRX czy wybranymi zajęciami ze strefy treningu funkcjonalnego sprawia, że Athlete 72D działa również ogólnorozwojowo. Ogromną zaletą skorzystania z Athlete72D są, oprócz samego treningu, konsultacje z zakresu dietetyki, suplementacji i przygotowania pod konkretne starty w zawodach, na podstawie opracowanego z trenerem kalendarza. Nadzór specjalistów CT72D w połączeniu z planem treningowym, suplementacją oraz regularnymi badaniami wydolnościowymi zapewnią optymalne przygotowanie do startu w każdych zawodach wymagających odpowiedniego przygotowania wytrzymałościowego.

Bike

Zobacz