CrossFit ReStart
Wróć do treningów tak jak należy.

  • 7
    Mobilizuj się w grupie
  • Sprostaj codziennym czynnościom
  • Polepsz wygląd sylwetki
  • 1
    Podnieś poziom siły
  • Popraw kondycję ciała

IDEA CROSSFIT RESTART

Zajęcia skierowane są do wszystkich osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z treningiem CrossFit w bezpieczny i zaplanowany sposób, a także wrócić do treningów po kontuzji, chorobie czy okresie dłuższego odpoczynku. Bez pośpiechu, od początku, od podstaw, z naszym wsparciem w każdym kolejnym kroku.

Na zajęciach będziemy przerabiać najbardziej podstawowe ruchy, których wykonywanie ze względu na zaangażowanie wielu partii mięśniowych i stawów jest najbardziej efektywne w relacji do ogólnej sprawności i zdrowia.

Co zyskasz?

⇒ Zdrowie
⇒ Lepsze samopoczucie
⇒ Wyższy poziom ogólnej sprawności (siła, wytrzymałość, kondycja, koordynacja)
⇒ Większą świadomość ciała
⇒ Dodatkowe spalone kalorie
⇒ Profesjonalną opiekę trenera
⇒ Super znajomości 😉

 

CrossFit Restart

CrossFit Restart

Jak wyglądają zajęcia?

White board – spotykamy się przed tablicą, gdzie omawiamy całe zajęcia, jaki element będzie tematem przewodnim, jakie ruchy będziemy wykonywać oraz co zawiera część kondycyjna

Warm-Up – rozgrzewka, która stopniowo podniesie temperaturę Waszego ciała i przygotuje do bezpiecznego przejścia przez część techniczną

Technique – poznanie i nauczanie głównej techniki zajęć np. przysiadu, podciągania czy pracy z hantlą (na każdych zajęciach próbujemy opanować tylko jedną trudniejszą technikę)

WOD – Workout of the Day – trening, który wykonujemy na niskiej lub średniej intensywności, który zazwyczaj zawiera element z części technicznej oraz proste ruchy, które możemy wykonywać w bezpieczny sposób pod okiem trenera

Cool Down – wyciszenie, rolowanie lub lekki stretching, pytania oraz podsumowanie treningu

Czy ćwiczenia nie będą zbyt trudne?

Hasłem przewodnim jest „technika” i „skalowanie”, stosujemy różne możliwości dostosowania danego ćwiczenia do umiejętności i sprawności ćwiczącego. Przykładem może być przysiad:

⇒ Air Squat w odciążeniu np. z użyciem systemu podwieszanego (gum treningowych)
⇒ Air Squat – przysiad bez obciążenia, z użyciem wagi swojego ciała
⇒ Goblet Squat – przysiad z jednym odważnikiem trzymanym z przodu
⇒ Front Squat – przysiad przedni ze sztangą (zaczynamy oczywiście od rurki pcv i pracy nad techniką)
⇒ Overhead Squat – przysiad ze sztangą nad głową (ze względu na złożoność tego ruchu nie zawsze rekomendujemy go podczas zajęć ReStart, a w zastępstwie skalujemy do prostszej formy)

 

CrossFit Restart

CrossFit Restart

 

DLA KOGO?

Do programu może przystąpić każdy! Jeśli obawiasz się, że jesteś zbyt słabo przygotowany fizycznie aby zacząć trenować CrossFit to właśnie te zajęcia przygotują Cię do tego najlepiej. Na zajęciach nauczymy Cię podstawowych technik, terminologii stosowanej podczas zajęć. Pokażemy Ci „z czym to się je”. Jeśli twoja przygoda ze sportem dopiero się zaczyna lub wracasz po przerwie to trafiłeś w idealne miejsce!

CO DALEJ?

Uzbrojeni w wiedzę i nowe umiejętności będziecie mogli zdecydować czy chcecie przenieść się na wyższy poziom. gdzie podnosimy przede wszystkim intensywność i wprowadzamy dodatkowe ćwiczenia, czy może zdecydujecie pozostać na obecnym poziomie dopóki nie poczujecie się na tyle komfortowo, aby „awansować” (w tej kwestii oczywiście możecie liczyć na porady trenera).

Ścieżka jaką możecie realizować w 72D to:

⇒ CROSSFIT RESTART
⇒ CROSSFIT INTERMEDIATE
⇒ CROSSFIT ADVANCED
⇒ Treningi zawodnicze z OnPoint Athletics

Dodatkowo możecie uczestniczyć w zajęciach specjalistycznych: Bodyweight & Gymnastic, Endurance, Strenght, CrossFit Weightlifting, Olympic Weightlifting

CrossFit Restart

 

ZOSTAŃ Z NAMI
W KONTAKCIE

Jeśli chcesz zostaw nam swoje dane, a my odezwiemy się do Ciebie i przedstawimy więcej szczegółów na temat programu ReStart.

Wracasz po dłuższej przerwie?
72d-logo
Kup pakiet
restart
Wybierz!
Wracasz po dłuższej przerwie?
72d-logo
Odbierz 7dni
za darmo
Wypróbuj!