ON RAMP

Zacznij tak jak należy.

Program Onramp

Rozpocznij swoją przygodę z CrossFitem we właściwy sposób, przystąp do naszego programu wprowadzającego dla początkujących.

 

CO TO JEST ON RAMP

Program dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć przygodę z CrossFitem. Podczas weekendowego kursu przygotujesz organizm i zdobędziesz wiedzę, która pozwoli Ci rozpocząć treningi w bezpieczny i efektywny sposób.

W ramach programu otrzymujesz 6 godzin treningowych. Liczba miejsc bardzo ograniczona!

DLA KOGO?

Do programu może przystąpić każdy! Jeśli obawiasz się, że jesteś zbyt słabo przygotowany fizycznie aby zacząć trenować CrossFit to właśnie miesiąc spędzony na On Ramp przygotuje Cię do tego najlepiej. Po zakończeniu programu będziesz zaznajomiony z podstawowymi technikami, nazewnictwem oraz poznasz przedsmak crossfitowych treningów. Jeśli twoja przygoda ze sportem dopiero się zaczyna to trafiłeś w idealne miejsce!

Program On Ramp jest też odpowiedni dla osób, które chcą wrócić do treningu CrossFit po dłuższej przerwie lub które ćwiczą regularnie ale z użyciem innej metody treningowej.

KIEDY ZACZĄĆ?

Nie czekaj na czas noworocznych postanowień tylko od razu zadzwoń, napisz albo po prostu przyjdź do naszego klubu.
Zaczniesz zajęcia z najszybciej startującą grupa On Ramp.

CO ZE SOBĄ ZABRAĆ?

Jedyną rzeczą jaką potrzebujesz przynieść to zapał i gotowość do rozpoczęcia treningów! Wygodne obuwie i luźny strój też mogą się przydać resztę niezbędnych rzeczy dostaniesz w boxie.

ZOSTAŃ Z NAMI
W KONTAKCIE

Jeśli chcesz zostaw nam swoje dane, a my odezwiemy się do Ciebie i przedstawimy więcej szczegółów na temat programu On Ramp.