CrossFit ReStart

Wróć do treningów tak jak należy.

  • Mobilizuj się w grupie
  • Sprostaj codziennym czynnościom
  • Polepsz wygląd sylwetki
  • Podnieś poziom siły
  • Popraw kondycję ciała

CO TO JEST RESTART

Rozpocznij swoją przygodę z CrossFitem we właściwy sposób, przystąp do naszego programu wracających do treningu lub dla początkujących.
Bez pośpiechu, od początku, od podstaw, z naszym wsparciem w każdym kolejnym kroku.

Są to zajęcia dla wszystkich, którzy nie mieli nigdy styczności z CrossFitem, ale także dla tych, którzy chcą odświeżyć podstawowe techniki i w spokojny, bezpieczny i efektywny sposób pracować nad swoją sprawnością.

To od Ciebie zależy, kiedy rozpoczynasz i kończysz nasz program. Przechodzisz na wyższy poziom kiedy czujesz się odpowiednio przygotowany lub kontynuujesz zajęcia w dotychczasowej formie.

DLA KOGO?

Do programu może przystąpić każdy! Jeśli obawiasz się, że jesteś zbyt słabo przygotowany fizycznie aby zacząć trenować CrossFit to właśnie te zajęcia przygotują Cię do tego najlepiej. Na zajęciach nauczymy Cię podstawowych technik, terminologii stosowanej podczas zajęć. Pokażemy Ci „z czym to się je”. Jeśli twoja przygoda ze sportem dopiero się zaczyna lub wracasz po przerwie to trafiłeś w idealne miejsce!

KIEDY ZACZĄĆ?

Od razu! Nie czekaj tylko od razu zadzwoń, napisz albo po prostu przyjdź do naszego klubu.

Możesz rozpocząć zajęcia w dowolnym momencie!

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.

Do zobaczenia!

CO ZE SOBĄ ZABRAĆ?

Jedyną rzeczą jaką potrzebujesz przynieść to zapał i gotowość do rozpoczęcia treningów! Wygodne obuwie i luźny strój też mogą się przydać.

 

ZOSTAŃ Z NAMI
W KONTAKCIE

Jeśli chcesz zostaw nam swoje dane, a my odezwiemy się do Ciebie i przedstawimy więcej szczegółów na temat programu ReStart.