TRENERZY

Nie ma tutaj
przypadkowych osób.

ZESPÓŁ

To właśnie oni dają nam stuprocentową skuteczność, ale przede wszystkim pozwalają budować miejsce o niebanalnym charakterze.

Michał Grzesiewicz

CrossFit Level 1 Trainer | CrossFit Level 2 Trainer | CrossFit Gymnastics Trainer

Certyfikowany trener TRX oraz CrossFit Lvl 2. Twórca programu treningowego dla sportowców CrossFit – OnPoint Athletics.

Jest również instruktorem fitness ze specjalizacją „ćwiczenia siłowe” oraz instruktorem snowboardu.

Związany ze sportem od najmłodszych lat. W młodości trenował koszykówkę i baseball, a także zgłębiał wiedzę nt. treningu funkcjonalnego.

Zdobywca wielu nagród i wyrożnień w CrossFicie.

W 2012 roku był trenerem przygotowania fizycznego ówczesnych Mistrzów Polski w hokeju na lodzie, Cracovii Kraków.

Piotr Krupiński

CrossFit Level 1 Trainer | CrossFit Level 2 Trainer | CrossFit Gymnastics & Weightlifting Trainer

Absolwent wychowania fizycznego na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Specjalizuje się w treningu siłowym, rehabilitacyjnym i funkcjonalnym. Związany ze sportem od wielu lat. Trener personalny z długoletnim stażem. Certyfikowany trener CrossFitu i licznych szkoleń specjalistycznych.

W 2006 zdobył złoty medal na Mistrzostwach Świata Sub-juniorów w Trójboju Siłowym. Od wielu lat pogłębia wiedzę na temat weightliftingu, gimnastyki, a także CrossFitu. Jego treningi charakteryzuje dyscyplina i perfekcja. Odnosi wiele sukcesów jako trener a swoją charyzmę prezentuje z każdym kolejnym filmikiem motywacyjnym.

Anna Kos

CrossFit Level 1 Trainer | CrossFit Level 2 Trainer | CrossFit Gymnastics Trainer

CrossFit Trainer Level 1| CrossFit Trainer Level 2 | CrossFit Gymnastics Trainer |

Instruktorka Kulturystyki, Fitness, oraz Indoor Cycling. Trenerka personalna.
Związana ze sportem od młodych lat. Była członkinią sekcji wioślarskiej i aerobiku sportowego. Nieustannie uczy się i podnosi swoje kwalifikacje, chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.
Najważniejsze jest dla niej zdrowie i wszechstronny rozwój podopiecznych.

Beata Lelek

CrossFit Level 1 Trainer | Trener Przygotowania Motorycznego | Instruktor Olympic Weightlifting

Od najmłodszych lat związana ze sportem. Siatkarka – wychowanka i zawodniczka Wisły Kraków, gdzie przez 7 lat zdobywała sukcesy na arenie ogólnopolskiej.
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Jej pasją, a zarazem specjalnością to przygotowanie motoryczne zawodników sportów drużynowych i indywidualnych.
W swojej pracy kładzie nacisk na technikę i wszechstronny rozwój podopiecznego.
W 72D prowadzi zajęcia grupowe oraz treningi personalne.

Rafał Derkacz

Trener personalny

Pasjonat najróżniejszych sportów od najmłodszych lat, zaczynając od treningów siłowych poprzez sztuki walki i kończąc na akrobatyce. Rafał najdłużej związany jest z Capoeira którą z powodzeniem kontynuuje od ponad 12 lat dodatkowo jest certyfikowanym trenerem personalnym i wielu szkoleń specjalistycznych.

W 72D Rafał prowadzi treningi personalne a jego podopieczni chwalą sobie różnorodność treningów, wiedzę, zaangażowanie oraz uśmiech którym wszystkich zaraża.

Hubert Srokosz

Trener Personalny

Fizjoterapeuta, masażysta, certyfikowany trener personalny.

Specjalista w korekcji wad postawy oraz treningach medycznych. Jako trener wykorzystuje wiedze z zakresu fizjoterapii.

Od kilkunastu lat związany ze sportami takimi jak: sporty siłowe, sztuki walki, narciarstwo, sporty motorowe oraz wodne. Były reprezentant XIII LO w Krakowie w lekkoatletyce.

Nieustannie poszerza swoja wiedze w dziedzinie fizjoterapii i dietetyki. Jego podopieczni cieszą się zmianą sylwetki oraz poprawą sprawności.

Tomasz Nosek

Trener personalny

Absolwent Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia w Krakowie ze specjalizacją w dietetyce. Brązowy medalista Akademickich Mistrzostw Polski w kulturystyce.

Przygodę ze sportem rozpoczął w młodym wieku, kiedy trenował tenis stołowy. Już wtedy odnosił sukcesy na arenie międzynarodowej.

Obecnie jest certyfikowany trenerem TRX, FMS, Kettlebell Girya, a także instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalizacją w kulturystyce. Uczestnik wielu szkoleń sportowych związanych z korekcją wady postawy, zdrowego kręgosłupa, zdrowych kolan. Swoją profesjonalną wiedzą nt. odżywiania dzieli się z uczestnikami prowadzonych przez siebie treningów.