TRENERZY

Nie ma tutaj
przypadkowych osób.

ZESPÓŁ

To właśnie oni dają nam stuprocentową skuteczność, ale przede wszystkim pozwalają budować miejsce o niebanalnym charakterze.

Trener CrossFit, trener personalny

Anna Kos

Manager CrossFit 72D | CrossFit Level 1 Trainer | CrossFit Level 2 Trainer | CrossFit Gymnastics Trainer | Instruktorka Kulturystyki, Fitness, Indoor Cycling | Trenerka personalna

Związana ze sportem od młodych lat. Była członkinią sekcji wioślarskiej i aerobiku sportowego, występowała jako cheerleaderka, trenowała MMA oraz taniec współczesny. Nieustannie uczy się i podnosi swoje kwalifikacje, chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Najważniejsze jest dla niej zdrowie i wszechstronny rozwój podopiecznych.

Sprawdź Grafik
Trener CrossFit, trener personalny

Piotr Krupiński

CrossFit Level 1 Trainer | CrossFit Level 2 Trainer | CrossFit Gymnastics Trainer | CrossFit Weightlifting Trainer

Absolwent wychowania fizycznego na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Związany ze sportem od najmłodszych lat. Trener personalny z ponad 15 letnim stażem. Certyfikowany trener CrossFitu i licznych szkoleń specjalistycznych.

Przez wiele lat zdobywca licznej ilości medali w trójboju siłowym. Największe osiągnięcie sportowe to z kolei zdobycie złotego i brązowego medalu na Mistrzostwach Świata Sub-juniorów. Od wielu lat pogłębia wiedzę na temat weightliftingu, gimnastyki, a także nowoczesnego podejścia do CrossFitu. Jego treningi charakteryzuje dyscyplina, perfekcja a także wysoka kultura osobista. Odnosi wiele sukcesów jako trener a swoją charyzmę potwierdza kolejnymi spektakularnymi nagraniami z własnych dokonań treningowych.

Sprawdź Grafik
Trener CrossFit, trener personalny

Michał Grzesiewicz

CrossFit Level 1 Trainer | CrossFit Level 2 Trainer | CrossFit Gymnastics Trainer

Certyfikowany trener TRX oraz CrossFit Lvl 2. Twórca programu treningowego dla sportowców CrossFit – OnPoint Athletics.

Jest również instruktorem fitness ze specjalizacją „ćwiczenia siłowe” oraz instruktorem snowboardu.

Związany ze sportem od najmłodszych lat. W młodości trenował koszykówkę i baseball, a także zgłębiał wiedzę nt. treningu funkcjonalnego.

Zdobywca wielu nagród i wyrożnień w CrossFicie.

W 2012 roku był trenerem przygotowania fizycznego ówczesnych Mistrzów Polski w hokeju na lodzie, Cracovii Kraków.

Sprawdź Grafik
Trener CrossFit, trener personalny

Szymon Mikuta

CrossFit Level 1 Trainer | CrossFit Level 2 Trainer | Trener personalny | Przygotowanie motoryczne

Szymon Mikuta – jego specjalizacja to trening siłowy, gimnastyka, przygotowanie motoryczne oraz szeroko pojęte kształtowanie sylwetki (hipertrofia, redukcja). Już ponad 7 lat doświadczenia w pracy z grupami i klientami indywidualnymi daje Szymonowi świetne zrozumienie dążenia do różnych celów u podopiecznych. Na swoich zajęciach kładzie nacisk na nauczanie techniki i dobrą atmosferę. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz Katowicach. Jego hobby za wyjątkiem treningu w klubie jest rower w odmianie szosowej oraz górskiej (luźne enduro).

Sprawdź Grafik
Trener CrossFit, trener personalny

Mateusz Szafrański

CrossFit Level 1 Trainer | CrossFit Level 2 Trainer | CrossFit Gymnastics Trainer | On Ramp Coach | Trener Personalny

Absolwent AWF w Krakowie. Od 7 lat związany z CrossFitem. Najlepiej czuje się pracując z początkującymi, budując z nimi sprawność u podstaw i pokazując czym jest CrossFit. Równie dobrze sprawdza się z bardziej zaawansowanymi zawodnikami ucząc ich trudniejszych elementów i ćwiczeń.

Sprawdź Grafik
Trener CrossFit, trener personalny

Michał Kania

CrossFit Level 1 Trainer | CrossFit Gymnastics Trainer | Trener personalny

Michał Kania to trener oraz instruktor związany ze sportem od wielu lat. Pasjonat zdrowego trybu życia. Swoją przygodę ze sportem rozpoczynał od siatkówki, jednocześnie rozwijając swoje zainteresowanie treningiem siłowym, podnoszeniem ciężarów, bieganiem czy treningiem gimnastycznym. Posiada 7 letnie doświadczenie w prowadzeniu oraz programowaniu treningu CrossFit. Indywidualnie specjalizuje się w trenowaniu osób na różnym poziomie zaawansowania, zarówno zawodowych sportowców jak i amatorów rozpoczynających swoja przygodę z treningiem. Posiada doświadczenie w trenowaniu dzieci i młodzieży oraz w prowadzeniu osób wracających do treningu po kontuzji. Nieustannie poszerza swoją wiedzę będąc uczestnikiem szkoleń i konferencji związanych ze sportem.

Wybrane szkolenia:
– studia podyplomowe na kierunku „Przygotowanie motoryczne w sportach zespołowych”
– CrossFit Level 1
– CrossFit Gymnastics Level 1
– Certified Performance Specialist, poziomy 1 – 3 | SCEC

Sprawdź Grafik
Trener CrossFit, trener personalny

Rafał Derkacz

Trener personalny

Pasjonat najróżniejszych sportów od najmłodszych lat, zaczynając od treningów siłowych poprzez sztuki walki i kończąc na akrobatyce. Rafał najdłużej związany jest z Capoeira którą z powodzeniem kontynuuje od ponad 12 lat dodatkowo jest certyfikowanym trenerem personalnym i wielu szkoleń specjalistycznych.

W 72D Rafał prowadzi treningi personalne a jego podopieczni chwalą sobie różnorodność treningów, wiedzę, zaangażowanie oraz uśmiech którym wszystkich zaraża.

Sprawdź Grafik
Trener CrossFit, trener personalny

Mateusz Stępnikowski

Trener CrossFit Level 1 | Trener Personalny | Certyfikowany Instruktor Jazdy na rolkach

Absolwent wychowania fizycznego na AWF w Krakowie. Związany ze sportem od najmłodszych lat oraz aktywny zawodnik CrossFit.

Nieustannie poszerza swoją wiedzę na temat szeroko rozumianego treningu. Jego podopieczni cieszą się zmianą sylwetki oraz poprawą sprawności.

Codziennie w klubie, skory do pomocy i zawsze uśmiechnięty.

Sprawdź Grafik
Trener CrossFit, trener personalny

Oliwia Kowalska

Trener CrossFit | trener personalny

Całe życie związana ze sportem, absolwentka AWF w Krakowie.
Crossfit trenuje od siedmiu lat a jako trener pracuje od ponad czterech. Ceni sobie pracę z ludźmi zatem specjalizuje się w prowadzeniu zajęć grupowych jak i treningów personalnych, które zawsze dostosowane są do potrzeb i wymagań osób, z którymi pracuje. Oliwka jest osobą z poczuciem humoru i dużą ilością dobrej energii, lubiącą podejmować wyzwania.
Jej trzy podstawowe hasła w pracy, jak i w treningu to rzetelność, systematyczność i silna wola.

Sprawdź Grafik
Trener CrossFit, trener personalny

Hubert Wawryk

Trener CrossFit, trener personalny

Hubert wiele lat trenował kajakarstwo górskie, był reprezentantem Polski na międzynarodowych imprezach. CrossFit trenuje od 2017 roku. Jest bardzo otwarty na ludzi, uwielbia prowadzić zajęcia grupowe, podczas których wyróżnia się niezwykłą cierpliwością w przekazywaniu wiedzy podopiecznym. Jego „konikiem” są ruchy gimnastyczne.

Sprawdź Grafik
Trener CrossFit, trener personalny

Beata Lelek

CrossFit Level 1 Trainer | Trener Przygotowania Motorycznego | Instruktor Olympic Weightlifting

Od najmłodszych lat związana ze sportem. Siatkarka – wychowanka i zawodniczka Wisły Kraków, gdzie przez 7 lat zdobywała sukcesy na arenie ogólnopolskiej.
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Jej pasją, a zarazem specjalnością to przygotowanie motoryczne zawodników sportów drużynowych i indywidualnych.
W swojej pracy kładzie nacisk na technikę i wszechstronny rozwój podopiecznego.
W 72D prowadzi zajęcia grupowe oraz treningi personalne.

Sprawdź Grafik
Trener CrossFit, trener personalny

Mateusz Musiał

Trener CrossFit, trener personalny

Wychowanek CrossFit 72D. Trener personalny, a także trener oraz aktywny zawodnik crossfitu, reprezentujący barwy teamu 72D.
Związany ze sportem od najmłodszych lat. Specjalizuje się głównie w treningach wytrzymałościowych, treningu siłowym a także budowaniu sylwetki.
Jest bardzo cierpliwy oraz wymagający, ambizjonalnie traktuje wprowadzanie nowych osób do światu crossfitu.
Możecie go spotkać codziennie w klubie, przybić piątkę, zrobić wspólny trening czy zapytać o konsultacje, porady. Z przyjemnością pomoże Wam z uśmiechem na twarzy.

Sprawdź Grafik
Trener CrossFit, trener personalny

Sebastian Romańczyk

Trener CrossFit, trener personalny

Sebastian to otwarty i pomocny trener, który w przeszłości był związany ze sportami walki, tenisem, windsurfingiem, a obecnie jego pasja to CrossFit.
Chętnie pomoże wam w poprawie waszych umiejętności motorycznych, techniki gimnastycznej czy też weightliftingu. Dodatkowo zawsze otwarty do pomocy przy odkrywaniu przez Was innych dyscyplin takich jak boks, K-1 czy też MMA.

Sprawdź Grafik
Trener personalny

Hubert Srokosz

Trener Personalny

Fizjoterapeuta, masażysta, certyfikowany trener personalny.

Specjalista w korekcji wad postawy oraz treningach medycznych. Jako trener wykorzystuje wiedze z zakresu fizjoterapii.

Od kilkunastu lat związany ze sportami takimi jak: sporty siłowe, sztuki walki, narciarstwo, sporty motorowe oraz wodne. Były reprezentant XIII LO w Krakowie w lekkoatletyce.

Nieustannie poszerza swoja wiedze w dziedzinie fizjoterapii i dietetyki. Jego podopieczni cieszą się zmianą sylwetki oraz poprawą sprawności.

Sprawdź Grafik
Trener personalny

Tomasz Nosek

Trener personalny

Absolwent Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia w Krakowie ze specjalizacją w dietetyce. Brązowy medalista Akademickich Mistrzostw Polski w kulturystyce.

Przygodę ze sportem rozpoczął w młodym wieku, kiedy trenował tenis stołowy. Już wtedy odnosił sukcesy na arenie międzynarodowej.

Obecnie jest certyfikowany trenerem TRX, FMS, Kettlebell Girya, a także instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalizacją w kulturystyce. Uczestnik wielu szkoleń sportowych związanych z korekcją wady postawy, zdrowego kręgosłupa, zdrowych kolan. Swoją profesjonalną wiedzą nt. odżywiania dzieli się z uczestnikami prowadzonych przez siebie treningów.

Sprawdź Grafik
Wracasz po dłuższej przerwie?
72d-logo
Kup pakiet
restart
Wybierz!
Wracasz po dłuższej przerwie?
72d-logo
Odbierz 7dni
za darmo
Wypróbuj!